ابر گرانش (سوپرگراویتی)

آموزش درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) :

معرفی اصول و مفاهیم ابر گرانش

رئوس مطالب درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) :

  1. مقدمه ای بر گرانش شامل معادلات اینشتین، ‎spin connection vielbein‏ فضای ‎Ads ds‏ – سیاه چاله ها
  2. مقدمه ی بر ابر تقارن شامل جبر SUSY، ابر فضا، ابر میدان، لاگرانژی های ابر متقارن، ابر چندتایی ها۔ جبر توسعه یافته SUSY، لاگرانژی Wess-Zumino‏ ، ابر تقارن ‎off-shell و on-shell‏
  3. ابر گرانش ۴ بعدی ‎off-shell  و on-shell‏
  4. ابر گرانش ۳ بعدی  ‎off-shell‏
  5. ابر گرانش ۴ بعدی در ابر فضا

منابع آموزش درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) :

Superspace and super gravity, Wess-Bagger,Second edition, Princeton University Press, 1992

Introduction to supergravity, H. Nastase, arXiv: 11 12.3502

جزوات آموزشی درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس ابر گرانش (سوپرگراویتی) آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *