اپتیک غیر خطی 1

آموزش درس اپتیک غیر خطی 1 به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس اپتیک غیر خطی 1 :

آشنایی با مباحث مربوط به اپتیک غیرخطی

رئوس مطالب درس اپتیک غیر خطی 1 :

  1. پذیرفتاری غیر خطی اپتیکی توصیف معادله موج غیرخطی اندرکنش های ابتیکی
  2. نظریه کوانتوم مکانیکی پذیرفتاری غیرخطی اپتیکی
  3. ضریب شکست وابسته به شدت نور
  4. مبانی مولکولی پاسخ اپتیکی غیر خطی
  5. اپتیک غیر خطی در تقریب دو ترازی
  6. فرایندهای حاصل از ضریب شکست وابسته به شدت نور

منابع آموزش درس اپتیک غیر خطی 1 :

Nonlinear Optics, 3″! Ed. R. Boyd, Academic Press, 2008

The Principles of Nonlinear Optics, Y R Shen, Wiely & Sons, 2003

جزوات آموزشی درس اپتیک غیر خطی 1 :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس اپتیک غیر خطی 1 :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس اپتیک غیر خطی 1 :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس اپتیک غیر خطی 1 آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *