اپتیک فوریه

آموزش درس اپتیک فوریه به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس اپتیک فوریه :

آشنایی با مباحث اپتیک فوریه

رئوس مطالب درس اپتیک فوریه :

  1. مقدمه ای بر اپتیک
  2. اطلاعات و ارتباطات
  3. تحلیل سیگنالها و سیستمهای دو بعدی
  4. مبانی نظری پراش اسکالر
  5. پراش فرنل و فرانهوفر
  6. تحلیل اپتیک موجی سیستمهای اپتیکی همدوس
  7. تحلیل فرکانسی سیستمهای تصویری اپتیکی
  8. مدولاسیون جبهه موج
  9. فراوری ‎(processing) ‏ اطلاعات اپتیکی آنالوگ
  10. هولوگرافی

منابع آموزش درس اپتیک فوریه :

Introduction to Fourier Optics, 3″ Ed.,Joseph W. Goodman, Roberts & Company, 2005

جزوات آموزشی درس اپتیک فوریه :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس اپتیک فوریه :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس اپتیک فوریه :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس اپتیک فوریه آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *