بیوفیزیک

آموزش بیوفیزیک به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس بیوفیزیک :

به کارگیری مباحث مختلف فیزیک مانند الکترومغناطیس، ترمودینامیک و مکانیک آماری در مورد سامانه های:زیستی و شناخت: پدیده های حیاتی

رئوس مطالب درس بیوفیزیک :

  1. مقدمه
  2. اشنایی با محیط های زنده و مفاهیم زیستی
  3. ولگشت و پخش
  4. افت وخیز و تلف
  5. حرکت در رینولدز پایین
  6. نیروهای آنتروپی
  7. شیمی زیست
  8. خود: ساختاردهی
  9. آنزیمها و ماشین های مولکولی
  10. رفتارهای جمعی

منابع آموزش درس بیوفیزیک :

Biological Physics, Philip Nelson, Freeman, 2015

جزوات آموزشی درس بیوفیزیک :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس بیوفیزیک :

محمد رضا اجتهادی ( مکتب خونهدرس افزار آزاد دانشگاه صنعتی شریف )

مشارکت در بهبود آموزش درس بیوفیزیک :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس بیوفیزیک آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *