به آموزش درس بیست و سوم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی خوش آمدید. در این درس ما تلاش داریم تا پیش از بیان تعاریف و معنای مختلف 12 لغت (Reptile, rarely, forbid, logical, exhibit, proceed, precaution, extract, prior, embrace, valiant, partial) به صورت مجزا، ابتدا در غالب یک متن جامع، آشنایی نسبی با کاربرد این کلمات در زبان انگلیسی به دست آوریم. لطفا فراموش نفرمایید که صرف مطالعه این متن به معنای یادگیری کامل لغات فوق نیست و نیاز هست لغات فوق به صورت تک به تک مورد تجزیه و تحلیل در جملات مختلف قرار بگیرند تا شما به کاربردها و معنای مختلف آنها تسلط پیدا نمایید.

Handling Poisonous Snakes

How do the Indian snake charmers handle those live poisonous reptiles without being poisoned? Visitors to the Hopi Indians rarely leave the reservation without asking. Because Indians forbid any white person from taking part in such a ceremony, scientists could come to one logical answer: before the Indians exhibit the snakes, they proceed to remove the fangs. Yet some scientists verify the fact that all the snakes have fangs. They have a different theory. The Indians take an important precaution: they extract most  of the poison prior to the snake dance. Now the Indian can embrace the snake without being poisoned. He will appear valiant because he knows that the snake has only a partial supply of its deadly poison.

سر و کار با مارهای سمی

کسانی که از سرخپوستان هوپی دیدن می کنند بندرت این منطقه را بدون پرسش این سؤال ترک می کنند که چگونه مارگیران سرخپوست بدون اینکه مسموم شوند از پس آن خزندگان سمی زنده بر می آیند۔ از آنجاییکه سرخپوستان هر فرد سفید پوستی را از شرکت در این مراسم منع می دارند، دانشمندان می توانند به یک پاسخ منطقی برسند۔ قبل از اینکه سرخپوستان مارها را به نمایش بگذارند اقدام به برداشتن دندان نیش آنها می کنند. با این وجود برخی از دانشمندان مؤید این ‎CLE‏ هستند که تمام مارها دندان نیش دارند۔ ایین دانشمندان نظریه ی متفاوتی دارند۔ سرخپوستان یک اقدام احتیاطی مهم را انجام می دهند، آنها پیش از رقص مار بیشتر زهر را بیرون می کشند۔ در این حالت مارگیر می تواند بدون اینکه مسموم شود مار را در آغوش گیرد۔ مارگیر شجاع به نظرخواهد رسید زیرا می داند که مار فقط مقدار کمی زهر کشنده دارد۔

به پایان مقاله آموزش درس بیست و سوم کتاب 504 واژه ضروری از بخش آموزش زبان انگلیسی سایت رسیدیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود در ارتباط با این مقاله را از طریق بخش نظرات با من در میان بگذارید. همچنین من و سایر بازیدکنندگان این مقاله بسیار علاقه مند هستیم چنانچه شما دانش و یا تجربه خاصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی بخصوص در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر این درس دارید با ما از طریق بخش نظرات در میان بگذارید.

درس بعدی : درس بیست و چهارم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *