به آموزش درس دهم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی خوش آمدید. در این درس ما تلاش داریم تا پیش از بیان تعاریف و معنای مختلف 12 لغت (Excel, feminine, mount, compete, dread, masculine, menace, tendency, underestimate, victorious, numerous, flexible) به صورت مجزا، ابتدا در غالب یک متن جامع، آشنایی نسبی با کاربرد این کلمات در زبان انگلیسی به دست آوریم. لطفا فراموش نفرمایید که صرف مطالعه این متن به معنای یادگیری کامل لغات فوق نیست و نیاز هست لغات فوق به صورت تک به تک مورد تجزیه و تحلیل در جملات مختلف قرار بگیرند تا شما به کاربردها و معنای مختلف آنها تسلط پیدا نمایید.

Bet on the Blonde

Can women excel as jockeys in big-time horse racing? Until recently the feminine touch was kept out of racing, but now at tracks all over the country women mount horses and compete with men, most of whom dread the whole idea. Their masculine image, they feel, may vanish. Also, some offer the weak argument that females are a menace on the track. But, as we all know, we should resist the tendency to underestimate the power of women. A few female jockeys have been victorious in numerous races, and this is probably what has put the male jockeys in a rage. It would be wise if the men were more flexible in their attitudes toward women athletes.

شرط بندی روی مو طلایی ها

آیا خانمها می توانند در رقابتهای سوارکاری بزرگ به عنوان سوارکاران حرفه ای برتری پيدا کنند ؟ تا چندی پیش، از ارتباط زنان در مسابقات جلوگیری می شد۔ اما اکنون در پیست های سراسر کشور خانمها سوار اسب می شوند و با آقایان مسابقه می دهند که بسیاری از آقایان از این اندیشه وحشت دارند۔ آقایان احساس می کنند که وجهه ی مردانگی آنها ممکن است از بین برود ۰ برخی نیز این استدلال ضعیف را ارائه می کنند که خانمها در پیست تهدیدی هستند۔ اما همانگونه که همه ما می دانیم باید در برابر روند ضعیف سازی قدرت زنان مقاومت کنیم۔ چند سوار کار زن در مسابقات متعددی پیروز شده اند و شاید همین امر است که سوارکاران مذکر را خشمگین کرده است، عاقلانه است که آقایان در برخوردشان نسبت به ورزشکاران زن انعطاف پذیرتر باشند۔

به پایان مقاله آموزش درس دهم کتاب 504 واژه ضروری از بخش آموزش زبان انگلیسی سایت رسیدیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود در ارتباط با این مقاله را از طریق بخش نظرات با من در میان بگذارید. همچنین من و سایر بازیدکنندگان این مقاله بسیار علاقه مند هستیم چنانچه شما دانش و یا تجربه خاصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی بخصوص در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر این درس دارید با ما از طریق بخش نظرات در میان بگذارید.

درس بعدی : درس یازدهم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *