به آموزش درس سی و ششم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی خوش آمدید. در این درس ما تلاش داریم تا پیش از بیان تعاریف و معنای مختلف 12 لغت (Prompt, hasty, scorch, tempest, soothe, sympathetic, redeem, resume, harmony, refrain, illegal, narcotic) به صورت مجزا، ابتدا در غالب یک متن جامع، آشنایی نسبی با کاربرد این کلمات در زبان انگلیسی به دست آوریم. لطفا فراموش نفرمایید که صرف مطالعه این متن به معنای یادگیری کامل لغات فوق نیست و نیاز هست لغات فوق به صورت تک به تک مورد تجزیه و تحلیل در جملات مختلف قرار بگیرند تا شما به کاربردها و معنای مختلف آنها تسلط پیدا نمایید.

A Helping Hand

Youth workers Bill Nash and Jim Boyle are house- hunters, not so much for a house as for a concerned family willing to house and feed troubled youngsters temporarily. They try to give prompt attention to those who cannot or will not live at home.

For some, leaving home may have been the result of a hasty decision, based on a scorching remark and the subsequent tempest within the family. The cooling-off period away from the family is a time to soothe feelings. With sympathetic outsiders, youngsters have a chance to redeem themselves. The hope, of course, is that they will learn to relate to adults again and quickly resume a normal life of harmony with their own families.

Some people refrain from offering their homes, expressing vague fears of the harmful effects on their own children. But this has not been the case, even when the problem of the “visitor” was the illegal use of narcotics. One parent remarked, “With us it worked the other way. The horror of drugs became real to my own son. We got a lot more than we gave.”

دست یاری

کارگران جوان، « بیل ناش » و « جیم بویل »۰ در جستجوی خانه هستند اما نه فقط برای خانه بلکه به عنوان خانواده ای علاقمند که مایل است موقتاً جوانان آشفته را اسکان و تغذیه دهد۔ این خانواده ها تلاش خواهند کرد به آنان که نمی توانند در خانه زندگی کنند یا در خانه زندگی نخواهند کرد توجه فوری مبذول دارند۔ برای برخی از افراد، ترک خانه ممکن است نتیجهی تصمیمی شتابزده باشد که بر اساس جمله ای نیشدار بوده است که به تبع آن در خانوداه آشوبی بر پا شده است دوران دور از خانواده فرصتی برای تسکین احساسات است۔ اگر جوانان غریبه های همدردی داشته باشند برای نجات دادن خود فرصتی دارند۔ البته امید این است که این افراد خواهند آموخت دوباره با بزرگسالان ارتباط برقرار کنند و به سرعت زندگی طبیعی هماهنگی را با خانواده های خودشان از سر گیرند۔

برخی از افراد از ارائه خانه هایشان به این جوانان خودداری می کنند۔ و ترسهای مبهمی را از اثرات مضر این جوانان بر بچه هایشان ابراز می کنند۔ اما اینگونه نبوده است۔ حتی زمانیکه مشکل جوانان، مصرف غیر قانونی مواد مخدر باشد۔ یکی از والدین اظهار داشت برای ما اینگونه جوانان بگونه دیگری عمل کردند۔ نفرت و انزجار از مواد مخدر برای پسر خود من واقعیت پیدا کرد و ما بیشتر از آنچه که از دست بدهیم، بدست آوردیم۔

به پایان مقاله آموزش درس سی و ششم کتاب 504 واژه ضروری از بخش آموزش زبان انگلیسی سایت رسیدیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود در ارتباط با این مقاله را از طریق بخش نظرات با من در میان بگذارید. همچنین من و سایر بازیدکنندگان این مقاله بسیار علاقه مند هستیم چنانچه شما دانش و یا تجربه خاصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی بخصوص در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر این درس دارید با ما از طریق بخش نظرات در میان بگذارید.

درس بعدی : درس سی و هفتم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *