به آموزش درس ششم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی خوش آمدید. در این درس ما تلاش داریم تا پیش از بیان تعاریف و معنای مختلف 12 لغت (Approach, detect, defect, employee, neglect, deceive, undoubtedly, popular, thorough, client, comprehensive, defraud) به صورت مجزا، ابتدا در غالب یک متن جامع، آشنایی نسبی با کاربرد این کلمات در زبان انگلیسی به دست آوریم. لطفا فراموش نفرمایید که صرف مطالعه این متن به معنای یادگیری کامل لغات فوق نیست و نیاز هست لغات فوق به صورت تک به تک مورد تجزیه و تحلیل در جملات مختلف قرار بگیرند تا شما به کاربردها و معنای مختلف آنها تسلط پیدا نمایید.

The Health of Your Car

The newest approach to automobile repair is the clinic, a place where car doctors go over an automobile in an attempt to detect defects. Since the clinic does no repairs, its employees do not neglect the truth. So many automobile owners feel that mechanics deceive them that the clinics, even though they undoubtedly charge high fees, are quite popular.

The experts do a thorough job for each client. They explore every part of the engine, body, and brakes; they do all kinds of tests with expensive machines. Best of all, the comprehensive examination takes only about half an hour. With the clinic’s report in your hand ,no mechanic will be able to defraud you by telling you that you need major repairs when only a small repair is necessary.

سلامت اتومبیل شما

جدیدترین شیوه ی تعمیر اتومبیل عبارت است از کلینیک، جاییکه پزشکان اتومبیل بمنظور پی بردن به نقص به بالاسر اتومبیل می روند. از آنجاییکه کلینیک هیچ تعمیری را انجام نمی دهد کارمندانش حقیقت را نادیده نمی گیرند۔ تعداد اتومبیل دارانی که احساس می کنند مکانیکها آنها را فریب می دهند آنقدر زیاد است که ‎SEIS‏ با اینکه هزینه زیادی می گیرند، کاملا پرطرفدار شده اند۔

کارشناسان برای هر مشتری کامل و دقیق کار می کنند۔ آنها تمام ‎del‏ موتور، بدنه و ترمزها را بررسی می کنند و با دستگاههای گران قیمت همه نوع آزمایش انجام می دهند۔ بهتر از همه این که این بررسی کامل تنها حدود نیم ساعت طول می کشد۔ وقتیکه گزارش کلینیک در دست شما است هیچ مکانیکی نخواهد توانست وقتیکه تنها به یک تعمیر کوچک نیاز است شما را فریب دهد و به شما بگوید که به تعمیرات عمده نیازمندید۔

به پایان مقاله آموزش درس ششم کتاب 504 واژه ضروری از بخش آموزش زبان انگلیسی سایت رسیدیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود در ارتباط با این مقاله را از طریق بخش نظرات با من در میان بگذارید. همچنین من و سایر بازیدکنندگان این مقاله بسیار علاقه مند هستیم چنانچه شما دانش و یا تجربه خاصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی بخصوص در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر این درس دارید با ما از طریق بخش نظرات در میان بگذارید.

درس بعدی : درس هفتم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *