به آموزش درس هفدهم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی خوش آمدید. در این درس ما تلاش داریم تا پیش از بیان تعاریف و معنای مختلف 12 لغت (Appeal, addict, wary, aware, misfortune, avoid, wretched, keg, nourish, harsh, quantity, opt) به صورت مجزا، ابتدا در غالب یک متن جامع، آشنایی نسبی با کاربرد این کلمات در زبان انگلیسی به دست آوریم. لطفا فراموش نفرمایید که صرف مطالعه این متن به معنای یادگیری کامل لغات فوق نیست و نیاز هست لغات فوق به صورت تک به تک مورد تجزیه و تحلیل در جملات مختلف قرار بگیرند تا شما به کاربردها و معنای مختلف آنها تسلط پیدا نمایید.

?A Cup of Coffee

The drink with the most appeal for Americans is still coffee, but coffee addicts had better be wary of the instant forms. Greedy for customers and confident they won’t lose them, companies will put their product in any instant form—liquid, powder, chips—and the coffee drinker, aware of his misfortune, finds it hard to avoid some of the more wretched instant products. The harsh fact is that an enormous quantity of instant coffee is being sold, no doubt, to nourish the popular demand for convenience. A keg of real coffee may become a museum piece as more and more people opt for instant coffee.

یک فنجان قهوه ؟

نوشیدنی که هنوز بیشترین لذت را برای آمریکایی ها دارد قهوه است. اما بد نیست معتادان، مراقب گونه های فوری آن باشند۔ کمپانی ها که حرص مشتری می زنند و می خواهند مطمئن شوند که این مشتریها را از دست نخواهند داد، محصولاتشان را به هر شکل فوری ارائه خواهند کرد مایع، پودر، و خرد شده۔ و نوشنده ی قهوه که از بدشانسی خود آگاه است برایش دشوار است که از برخی از محصولات فوری تأسف بار پرهیز کند۔ بی تردید واقعیت تلخ این است که مقدار وسیعی از قهوه ی فوری برای تأمین نیاز عوام به راحتی فروخته می شود، چون افراد بیشتر و بیشتری قهوه آماده را انتخاب می کنند، یک بشکه قهوه ی واقعی ممکن است به قطعه ای برای موزه ها تحویل شود۔

به پایان مقاله آموزش درس هفدهم کتاب 504 واژه ضروری از بخش آموزش زبان انگلیسی سایت رسیدیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود در ارتباط با این مقاله را از طریق بخش نظرات با من در میان بگذارید. همچنین من و سایر بازیدکنندگان این مقاله بسیار علاقه مند هستیم چنانچه شما دانش و یا تجربه خاصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی بخصوص در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر این درس دارید با ما از طریق بخش نظرات در میان بگذارید.

درس بعدی : درس هجدهم کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *