ریاضی فیزیک 3

آموزش ریاضی فیزیک 3 به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس ریاضی فیزیک 3 :

آشنایی با توابع خاص، نظریه سری فوریه، تبدیلات انتگرالی، معادلات انتگرالی

رئوس مطالب درس ریاضی فیزیک 3 :

  1. توابع بسل
  2. توابع لژاندر و نظریه تکانه زاویه ای
  3. توابع خاص (هرمیت، چبی شف، فوق هندسی)
  4. تبدیلات انتگرالی
  5. معادلات انتگرالی
  6. توابع گرین
  7. آشوب و معادلات غیرخطی
  8. هندسه دیفرانسیل

منابع آموزش درس ریاضی فیزیک 3 :

منابع اصلی:

‎Mathematical Methods for Physicists, G. B. Arfken, H. J. Weber, F. E. Harris, 7″ Edition (or latest), Academic Press, 2012

منابع فرعی:

‎Mathematical Physics: A modern introduction to its foundations, S. Hassani, Springer,1999‏

جزوات آموزشی درس ریاضی فیزیک 3 :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس ریاضی فیزیک 3 :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس ریاضی فیزیک 3 :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس ریاضی فیزیک 3 آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *