زبان تخصصی فیزیک

آموزش زبان تخصصی فیزیک به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس زبان تخصصی فیزیک :

آموزش لغات و اصطلاحات تخصصی و افزایش مهارت و بالا بردن توانایی دانشجو دراستفاده از متون اصلی خارجی

رئوس مطالب درس زبان تخصصی فیزیک :

 1. مکانیک شاره ها
 2. الکتریسیته
 3. اپتیک
 4. لیزر
 5. فیزیک جدید
 6. مکانیک کوانتومی
 7. ذرات بنیادی
 8. فیزیک هسته ای
 9. ترمودینامیک
 10. فیزیک حالت جامد
 11. مکانیک آماری
 12. نجوم

منابع آموزش درس زبان تخصصی فیزیک :

The Feynman Lectures on Physics, Rechard P. Feynman, Robert B. Leighton, Matthew sands, 2″ Edition (or latest), Addison-Wesley, 2005‏

‎English for the students of Physics, E. Faghih, University Textbooks in the Humanities (Samt), 1997

جزوات آموزشی درس زبان تخصصی فیزیک :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس زبان تخصصی فیزیک :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس زبان تخصصی فیزیک :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس زبان تخصصی فیزیک آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *