مکانیک کوانتومی 3

آموزش مکانیک کوانتومی 3 به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس مکانیک کوانتومی 3 :

یادگیری روش های مربوط به مکانیک کوانتومی نسبیتی و آشنایی اولیه با نظریه میدان کوانتومی

رئوس مطالب درس مکانیک کوانتومی 3 :

  1. معادله کلاین گوردون
  2. معادله دیراک و ذرات اسپین یک دوم
  3. بررسی تبدیلات رونتس در معادله ی دیراک و نمایش اسپینوری
  4. پراکندگی در مکانیک کوانتوم نسبیتی
  5. کوانتش میدان الکترومغناطیسی

منابع آموزش درس مکانیک کوانتومی 3 :

منابع اصلی:

‎Relativistic Quantum Mechanics. Wave Equations, Greiner, Walter, Springer Science & Business Media, 2013‏

منابع فرعی:

Relativistic quantum mechanics, Wachter, Armin. Springer Science & Business Media 2010

‎Relativistic Quantum Physics: From Advanced Quantum Mechanics to Introductory Quantum Field Theory, Ohlsson, Tommy, Cambridge University Press, 2011‏

جزوات آموزشی درس مکانیک کوانتومی 3 :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس مکانیک کوانتومی 3 :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس مکانیک کوانتومی 3 :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس مکانیک کوانتومی 3 آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *