هندسه و توپولوژی 1

آموزش درس هندسه و توپولوژی 1 به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس هندسه و توپولوژی 1 :

آموزش اصول هندسه-توپولوژی (۱)

رئوس مطالب درس هندسه و توپولوژی 1 :

  1. فضاهای توپولوژی
  2. سیمپلکس ها
  3. ناورداهای توپولوژی
  4. گروه های هموتوپی
  5. خمیته ها. گروه های لی، فرم های دیفرانسیلی
  6. مشتق لی فضاهای ریمانی۔ متریک، اتصال
  7. مشتق هموردا۔ ژئودزیک، خمش۔ پیچش

منابع آموزش درس هندسه و توپولوژی 1 :

منابع اصلی:

‎Topology and Physics, Mikio Nakahara,Geometry, Second Edition (Graduate Student Series in Physics)2″ edition (or latest), IOP publications, 2003‏ ‏

منابع فرعی:

‎Knots and Gravity, J. Baez, Gauge Fields, World Scientific, 1994‏

جزوات آموزشی درس هندسه و توپولوژی 1 :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس هندسه و توپولوژی 1 :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس هندسه و توپولوژی 1 :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس هندسه و توپولوژی 1 آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *