واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای

آموزش درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای به صورت مفهومی و به زبان ساده، معرفی کتاب های مرجع، دانلود جزوه اساتید برتر، فیلم های آموزشی تدریس اساتید دانشگاه های مختلف، نمونه سوالات تستی و تشریحی تالیفی، آزمون های سراسری و بین المللی مرتبط با این درس به تفکیک رئوس مطالب به زبان فارسی و انگلیسی در این مقاله از سایت با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هدف از یادگیری درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای :

آموزش فیزیک واکنش ها در فیزیک هسته ای

رئوس مطالب درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای :

  1. مروری بر نظریه پراکندگی
  2. پراکندگی های تشدیدی
  3. پراکدگی ذرات یکسان
  4. فرمولبندی وابسته به زمان پراکندگی
  5. دسته بندی واکنش های هسته ای
  6. واکنش های شبه کشسان
  7. واکنش های مستقیم
  8. واکنش های مرکب
  9. همچوشی کامل
  10. واکنش های ناکشسان ژرف

منابع آموزش درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای :

Nuclear Reactions An Introduction Hans Paetz gen. Schieck, 2014

Theoretical nuclear physics; nuclear reactions H Feshbach, 1992

Theory of Nuclear Reactions (Oxford Studies in Nuclear Physics) Ist Edition, Peter Frébrich,Reinhard Lipperheide, Clarendon Press, 1996

جزوات آموزشی درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای :

به زودی جزوات آموزشی اساتید مختلف در ارتباط با آموزش این درس را از طریق همین بخش با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

فیلم های آموزشی درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای :

به زودی فیلم های آموزشی مرتبط با تدریس این درس به زبان های فارسی و انگلیسی توسط اساتید متفاوت از طریق این بخش در دسترس شما مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

مشارکت در بهبود آموزش درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس واکنش ها و پراکندگی در فیزیک هسته ای آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *