پروژه فیزیک یک درس 3 واحدی در دوره کارشناسی فیزیک است که طی آن دانشجو زیر نظر یکی از اعضای هیئت علمی دانشکده یک برنامه تئوری یا عملی را در سطح آموخته های دوره ای کارشناسی می گذراند تا بتواند با شیوه تحقیق علمی و جمع بندی آنچه در دوران تحصیل فراگرفته هر چه بیشتر از پیش آشنایی پیدا نماید.

هدف از یادگیری درس پروژه فیزیک :

آشنایی با چگونگی انجام پروژه های عملی یا نظری در فیزیک

رئوس مطالب درس پروژه فیزیک :

دانشجو باید تحت نظر یک عضو هیئت علمی به عنوان استاد راهنما در مورد موضوعی که استاد راهنما تعیین می کند به صورت نظری یا تجربی به تحقیق بپردازد۔ در پایان کار نیز باید جلسه ارائه با حضور حداقل یک داور به جز استاد راهنما تشکیل شود۔ حاصل کار باید به عنوان گزارش پروژه ی کارشناسی تدوین و به کتابخانه ارائه شود۔ سطح پروژه باید در حد کارشناسی باشد.

منابع آموزش درس پروژه فیزیک :

منابع مرتبط با این درس توسط استاد راهنما به دانشجو معرفی می شود.

جزوات آموزشی درس پروژه فیزیک :

جزوات آموزشی مرتبط توسط استاد راهنما به دانشجو ارائه می شود.

مشارکت در بهبود آموزش درس پروژه فیزیک :

به پایان یکی دیگر از محتواهای بخش آموزش فیزیک به زبان ساده سایت رسیدیم. اگر استاد، معلم، مدرس، محقق و یا حتی دانشجو این درس هستید و در طول دوران یادگیری و یا آموزش این درس با نکات یا مفاهیم تازه جدیدی آشنا شدید که در این مقاله به آن هیچ اشاره ای نشده یا در صورت بیان، امکان بهبود آن وجود دارد و یا حتی اگر با منبع آموزشی دیگری (متن،صوت، ویدیو و …) در ارتباط با یادگیری هر چه بهتر درس پروژه فیزیک آشنایی دارید که در اینجا به آن اشاره ای نشده است. من و سایر مخاطبان این برگه بی صبرانه منتظر هستیم تا شما یافته های خودتان را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. مسلما بسیاری از یافته های بدیهی مدنظر شما فرهیخته گرامی،می تواند تسهیل کننده یادگیری دیگر علاقه مندان این درس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *