معانی و تعاریف لغت Despot به فارسی، به همراه تلفظ آنلاین، کاربردها و نقش ها، مترادف ها و متضادها، تاریخچه و ریشه شناسی، اولین مورد استفاده و توضیحات گرامری آن به صورت تخصصی در قالب مثال های متنوع در این مقاله از سایت مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت.

The term “despot” is often used in conjunction with other words to create collocations that provide additional context and meaning. Here are some common collocations for “despot”:

1. Brutal despot
2. Tyrannical despot
3. Absolute despot
4. Military despot
5. Autocratic despot
6. Oppressive despot
7. Corrupt despot
8. Authoritarian despot
9. Dictatorial despot
10. Power-hungry despot

These collocations help to paint a more complete picture of what a “despot” is and the characteristics that are typically associated with this type of leader. It is important to note that the term “despot” is often used in a negative context, as it is typically associated with leaders who abuse their power and oppress their people.

/Despot : /Alternative text

معنی Despot :

متن جایگزین

 : Definition of Despot

Alternative text

تعریف Despot :

متن جایگزین

 : uses and roles of the Despot

Alternative text

نقش ها و کاربردها Despot :

متن جایگزین

مترادف Synonyms for Despot :

Alternative text

متضاد Antonyms for Despot :

Alternative text

First Known Use of Despot : Alternative text

اولین استفاده شناخته شده از Despot : متن جایگزین

 : History and Etymology for Despot

Alternative text

تاریخچه و ریشه شناسی Despot :

متن جایگزین

 : Examples of Despot in a sentence

Alternative text

نمونه هایی از Despot در یک جمله :

متن جایگزین

مشارکت در بهبود محتوا این آموزش :

آموزش واژه despot به عنوان یکی از لغت های روز دوم از هفته فوق العاده ب کتاب 1100 واژه که باید دانست، از بخش آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد سایت در اینجا به اتمام رسید. از شما مخاطبان گرامی درخواست داریم در صورت مشاهده هر گونه اشتباه نگارشی یا علمی در این آموزش، آن را از طریق بخش نظرات در پایین همین برگه با ما در میان بگذارید. همچنین از شما سروران گرامی خواهش داریم چنانچه شما به عنوان دانش پژوه، دانشجو، معلم، مدرس یا استاد دانشگاه دارای دانش و یا تجربه منحصر به فردی در زمینه آموزش کتاب 1100 واژه می باشید. در راستای تسهیل یادگیری هر چه بهتر و مفهومی تر لغات مندرج در این کتاب، دانش و تجربیات خودتان را با من و سایر بازدیدکنندگان این مقاله از طریق بخش نظرات در میان بگذارید. ما مشتاقانه علاقمند به یادگیری نکاتی هستیم که شما گوشزدشان می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *